Skip Navigation Links

yorukler et pazari

 

EN ÇOK OKUNANLAR

GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

İSTE’ nin Lisansüstü Mezunları da Kep Attı!

İSTE’ nin Lisansüstü Mezunları da Kep Attı!

--- Reklam ---
test
Gündem - 06.06.2019 Perşembe 09:30  - Bu haber 361 kere okundu.
İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik ve Fen Bilimleri Enstitüsü’nün lisansüstü programlarının mezun adayları için,

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen tören, Saygı Duruşu yapılması ve İstiklal Marşı ile başladı.
Ardından kürsüye gelen İSTE Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tolga Depci; “Değerli meslektaşlarım, çok kıymetli mezunlarımızın saygıdeğer aileleri, Mezuniyet Töreni’mize hoş geldiniz. Başlangıçlar güzeldir, bitişler zor. Tanışmalar heyecanlı ve umutlu, ayrılışlar acı. Sizden bir şey kalır geride. Kırılan kalbinizden bir parça mı yoksa sevdiklerinizle paylaştığınız anlar mı? Bunlar benim ODTÜ’den doktora programından mezun olurken duyduğum hislerdi. Lisans eğitimi kolaymış, bunu zorlu lisansüstü eğitimime başladığım zaman anladım. Şimdi sizler de mezun olacaklarsınız. Hepinizi tebrik ederim. Lisans eğitiminizin üzerine koyduğunuz bilgiler ve biriktirdiğiniz tecrübe ile Ülkemizin Ar-Ge kapasitesini artıracak lisansüstü tezlerinizi başarı ile tamamladınız ve bugünlere geldiniz. İSTE’ diniz, azmettiniz ve başardınız. Sizleri tebrik ediyor ve hayırlı olsun diyorum. Umarım her şey gönlünüzce olur ve hiçbir sıkıntı yaşamazsınız. Yolunuz açık olsun” diyerek konuşmasını sonlandırdı.
Konuşmaların ardından, lisansüstü mezun adaylarına belgeleri İSTE Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Tolga Depci takdim etti.

Etiketler; ,
Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

Son dakika: İstifası kabul edilmeyen Soylu'dan ilk açıklama: Aynı kararlılıkla devam etmeliyiz
1 ay 21 gün önce
Cuma akşamı gece yarısından 2 saat önce sokağa çıkma yasağı ilan edilmesiyle sokaklarda oluşan izdiham görüntüleri nedeniyle tepkilerin hedefinde olan
1 ay 21 gün önce
İçişleri Bakanlığınca bu geceden, 12 Nisan saat 24.00'e kadar 30 büyükşehir ile Zonguldak'ta, il sınırları içerisinde sokağa çıkma yasağı getirildi.
1 ay 23 gün önce
98 kişi vefat etti. Toplam vefat eden sayısı 1.062 oldu. Bugün 282 hastamız iyileşti.
1 ay 23 gün önce
 
 
 
5 TEMMUZ HABER REKLAMLAR