Skip Navigation Links

yorukler et pazari

 

EN ÇOK OKUNANLAR

GAZETE MANŞETLERİ
Önceki Sonraki

Down Sendromlu Çocuklarla Mutlu Bir Gün

Down Sendromlu Çocuklarla Mutlu Bir Gün

--- Reklam ---
test
Gündem - 12.10.2016 Çarşamba 14:48  - Bu haber 1 kere okundu.
Down Kafe’deki kahvaltı programına İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil de katıldı.

skenderun Belediyesi tarafından sahil kordonu üzerinde yaptırılan ve Engelsiz İskenderun Derneği'ne devredilen Down Cafe'de Ekinciler Holding tarafından kahvaltı programı düzenlendi.

Bugüne kadar onlarca sosyal sorumluluk projesine katkı vererek farkındalık yaratmak için çalışan Ekinciler Holding bünyesindeki şirketler, İskenderun’da kuruluşu ve işletme mantığıyla çok önemli bir sosyal sorumluluğu yerine getiren Down Kafe’de bir araya geldi.

Down Kafe’deki kahvaltı programına İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil de katıldı.

Ekinciler Demir Çelik A.Ş.'den 40 kişilik idari personelin katıldığı kahvaltı programıyla ilgili açıklamada bulunan Ekinciler Holdingi Yönetim Kurulu Üyesi Recep Ekinci, organizasyonu down sendromlu bireylere yönelik farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlediklerini söyledi.

Recep Ekinci, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil ve eşi Feray Dingil’in çabalarıyla oluşturulan Down Kafe projesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.

Down sendromlu çocuklara sahip çıkılması gerektiğini belirten Ekinci, programda down sendromlu çocuklarla güzel dakikalar geçirdiklerini belirtirken, kahvaltı programında bir yandan servis yaparken diğer yandan sempatik tavırlarıyla misafirlerle şakalaşan çocukların dünyasına girmenin mutluluğunu yaşadığını ifade etti.

Yorum Gönder
 Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış!
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
 

İlgili Diğer Haberler

İskenderun Denizciler Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi, olağan genel kurulunu gerçekleştirdi.
8 Temmuz 2021 Perşembe
ARİAD Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri, yeni göreve başlayan Arsuz İlçe Emniyet Müdürü Hasan Gün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
3 ay 29 gün önce
HACI NUSRETTİN TIRPANCI BELEDİYE ÖNÜNDE DÜZENLENEN TÖRENLE EBEDİYETE UĞURLANDI
3 ay 29 gün önce